לבית - עסקים משפצים לבית ולגינה » פרטי המאמר
פרסום
מאמרים
דקים וסוככים לבית ? הדרך לבחירת בעל מקצוע
חשוב לדעת כיצד בוחרים בעל מקצוע לביצוע עבודות חשובות בבית כמו בניית דקים וסוככים. בואו לקבל כמה המלצות.

טיפים לעורכי הדין לבחירת חברת שליחויות אמינה
חשוב מאוד לעורכי דין לבחור חברת שליחויות טובה שתתן להם שירותים משפטיים טובים ואיכותיים

וילונות
וילונות הם אביזר עיצובי חשוב לבית, מעבר לכך, וילונות משמשים גם כדי לסנן את האור הנכנס לחדר, בואו לגלות על וילונות

צבעים
תשלימו עם הגורל, הגעי הזמן שתתחילו לקחת ברצינות את הצבעים בחדר שלכם. או שאתם מתכננים לצבוע את קירות החדר בצבע לבן נקי או שתעדכנו את צבע הקירות הצבעוני שלכם ממשעמם לצבעוני. בכל מקרה, בחירת הצבעים שלכם לצביעת החדרים יכולים באמת להשפיע ולהבליט את העיצוב והסגנון של הבית שלכם ואפילו להוסיף.

וילונות

תאריך הוספה: November 12, 2009 01:48:07 AM
מחבר: itai
קטגוריה: תיקון תריסים וחלונות

הייתה תקופה בה וילונות לא נחשבו כאביזר עיצובי שאפשר להלביש על חלון אלא רק סתם חתיכת בד או שטיח שתלוי ומכסה חלון. תופרת וילונות הייתה בעלת מקצוע והשימוש העיקרי של הוילונות היה להגן מפני זרמי אוויר וחורים בחלונות ולא ייחסו להם שום חשיבות כחלק מעיצוב החדר. כשהיה צריך לפתוח אותם, אז היו בסה"כ מזיזים אותם הצידה במשיכה ובזה העניין היה נגמר.

לאחר מאות שנים שחלפו, הייתה תקופה בה ששכבות רבות של וילונות שימשו כדי לכסות חלונות בבתים גדולים. ליד חלון זכוכית היה וילון עם חבל ומעליו עוד שכבה של וילון בד קטיפתי אשר מטרתו הייתה למנוע כניסת שמש לחדר בכל דרך אפשרית.

כיום, רואים את היתרונות הנוספים שיש בוילונות ובאור שמש ומעבר לכך, רואים את היתרונות הטמונים בבחירת וילונות בצורה נכונה שמסננים אור בצורה נכונה. כיום אחד השימושים העיקריים של וילונות הם גם לסנן ברמה נכונה אור שמש שנכנס לחדר מסוים ולכן גם אחד היתרונות הגדולים שלהן זה האפשרות שקיימת במיקום הזוית של וילון.

בצורה הכי אידיאלית, וילונות צריכים להיות עשויים מחומר דק שמאפשר כניסה של אור ככל האפשר, מלבד החדר שינה. במידה ויש חלון שהוא צר יותר תמיד אפשר לבחור במוט תלייה שהוא ארוך יותר ממסגרת החלון ובכך ליצור אפקט שהחלון נראה יותר רחב ממה שהוא באמת.

וילונות "פלצניים" הם כבר כמעט לא רלוונטיים ברוב הבתים של היום. חדרים בהירים עם עיצוב פשוטים הם הכי טובים. וילונות נבחרים כדי לשתלב עם הרהיטים, שטיחים ולא להתבלט מעבר לכך

 
דירוגים דירוג ממוצע דירוג: (0 קולות)
אתה חייב להיות מחובר כדי להשאיר.
תגובות

אין תגובות.


אתה חייב להיות מחובר כדי להשאיר תגובה.